Hör gärna av dig till våra trevliga anställda

 

Tomas Johansson

VD, marknad, försäljning
tel 0472-48765
mobil: 070-4786206
tomas@ello.se

Kent Andersson

Ägare, operativ styrelseordförande
tel 0472-48760
mobil 070-6637283
kent@ello.se

Helene Axelsson

Administratör
tel 0472-48751
helene@ello.se

Annsofie Wingren

Personalansvarig
tel 0472-48752
annsofie@ello.se

Joakim Svensson

Produktions/Kvalitetschef
tel 0472-48756
mobil 070-7903136
joakim@ello.se

Woitek Maroszczyk

Arbetsledare Slakt
tel 0472 – 487 63

Sven-Olof Hult

Order/expedition
tel 0472-48755
svenolof@ello.se

Gert Lindqvist

Expedition Chark
tel 0472-48768
gert@ello.se


 

VI ÄLSKAR ISTERBAND 

- VÄRLDENS BÄSTA KORV!

 

Våra isterband är vi särskilt stolta över. De produceras med omsorg och innehåller de bästa köttvarorna. Vi har vid flera tillfällen blivit svenska mästare och det är ett bevis för att de håller bästa kvalité.